Femi Physio

 

Jest to przestrzeń pełna zdrowia, ciepła i głośnego śmiechu! Łączę tutaj miękkie chwile relaksu, pełnego oddechu i głębokiego snu z elastycznością i siłą kobiecego ciała.

Poznaj mnie bliżej
 

O mnie

Celina Wycech


Pomysł na ten świat kiełkował w mojej głowie od kiedy tylko pamiętam. Miałam ten przywilej, że bardzo szybko odnalazłam pasję, która całkowicie mnie pochłonęła. Taniec sprawił, że odryłam swoją kobiecość. Uświadomił mi, że dla każdego jest ona czymś innym. Ponadto, nauczył mnie doceniania samej siebie oraz i dbania o swoje ciało. Moja pasja zmieniła się w styl życia, a styl życia w pracę. Jestem certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne fizjoterapeutką uroginekologiczną. Moją pracą jest pomaganie innym kobietom.

MISJA MARKI

FemiPhysio

Świat FemiPhysio stworzony przez kobietę, dla kobiet.


Wyszłam naprzeciw potrzebom, które codziennie poznaję pracując jako fizjoterapeutka uroginekologiczna. Rozmawiam z kobietami i uświadamiam je, że nasze ciała są nierozerwalnie związane z umysłem. Moją misją jest poprawa jakości życia kobiet. Wspieram w znalezieniu aktywności fizycznej, dzięki której każda kobieta będzie mogła cieszyć się życiem w zdrowiu. Dzielę się swoją wiedzą w gabinecie, social media, a teraz również i tutaj.

od miłości do jakości

Z miłości do kobiecości