Zapraszam Cię
do mojego gabinetu


Znajdziesz mnie na warszawskim Powiślu.

Stworzyłam idealną przestrzeń, aby Ci pomóc.Jak dojechać

FemiPhysio

Fizjoterapia


Zajmuję się fizjoterapią kobiet. Jestem certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne fizjoterapeutką uroginekologiczną. Codziennie pomagam pacjentkom w różnym wieku z różnymi dolegliwościami.

Zapisz się na wizytę już dziś i wspólnie znajdźmy zdrowie w kobiecości.

Problemy z jakimi najczęściej
zgłaszają się moje pacjentki:

 • Ból w obszarze miednicy 
 • Obniżenie/wypadanie narządów miednicy mniejszej 
 • Nietrzymanie moczu 
 • Rozejście mięśni prostych brzucha 
 • Rozejście/ból spojenia łonowego 
 • Bolesne miesiączki
 • Bolesne współżycia 
 • Blizny po CC, nacięciu krocza 
 • Pochwica 
 • Wulwodynia – ból miejsc intymnych
 • Endometrioza 

FemiPhysio

Nasz zespół


Zespół firmy FemiPhysio to starannie dobrani specjaliści w swoich dziedzinach. Śmiało mogę stwierdzić, że stanowimy ścisłą czołówkę fizjoterapeutów w Warszawie i okolicach.

Współtworzymy miejsce z Hubertem Kowalewskim z stawy do naprawy.

Jeżeli szukasz fizjoterapii sportowej, stomatologicznej czy ortopedycznej – zapraszamy Cię na stronę https://stawydonaprawy.pl lub bezpośrednio do zapisów na booksy.

Celina

Cześć, jestem Celina!

Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną, miłośniczką tańca i założycielką marki FemiPhysio. Na co dzień pomagam kobietom, odnaleźć ich zdrowie w kobiecości. bez tematów tabu, po to aby żyło nam się najlepiej. Od zawsze marzyłam, aby stworzyć miejsce pełne kobiecej energii, zdrowia i ruchu. Taki jest właśnie gabinet FemiPhysio.

Agata

Cześć, jestem Agata!

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - kierunek Psychologia. W gabinecie FemiPhysio x stawy do naprawy zajmuję się pomocą dla kobiet, które wraz z odczuwanym stanem fizycznym potrzebują również wsparcia emocjonalnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest połączenie pracy psychologicznej i fizjoterapeutycznej gwarantujące holistyczne podejście do zdrowia kobiety - w zaopiekowaniu ciała oraz relacji między ciałem a psychiką. W swojej praktyce kieruje się empatycznym i uważnym towarzyszeniem drugiej osobie w odczuwanych trudnościach, wspomagając stopniowy proces wewnętrznej zmiany. Ważne jest dla mnie, aby kobiety przychodzące na spotkania mogły odnajdywać na nich bezpieczną przestrzeń, w której mogą lepiej rozumieć i z czułością dostrzegać siebie - swoje potrzeby, emocje, myśli i ciało. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Dominika Śliwa

Hej, jestem Dominika!

Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną i entuzjastką ruchu. Moim pragnieniem jest pomagać Nam kobietom, abyśmy emanowały miłością do siebie poprzez troskę o własne ciało. Na co dzień staram się pomagać kobietom poprawić komfort życia w ciąży, przygotować do pięknego porodu, wrócić do harmonii po porodzie, pokochać i poznać swoje ciało, a także wprowadzić magię na nowo w swoje życie seksualne. Jeśli jesteś w ciąży, po porodzie, masz bolesne stosunki, endometriozę lub inny problem z zakresu uroginekologii to zapraszam do rozpoczęcia przygody, większej świadomości, radości i piękna z tego, że jesteśmy KOBIETAMI.

Pola Miecińska

Cześć, jestem Pola!

Fizjopołożna Pola - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego II Wydziału Lekarskiego – kierunek Fizjoterapia oraz kierunku Położnictwo na Wydziale Nauki o Zdrowiu. Uczestniczyłam w wielu kursach z tematyki okołoporodowej, między innymi: Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, po porodzie, jak również szkolenie z technik osteopatycznych w ginekologii i położnictwie. Ukończyłam wielomodułowe, specjalistyczne szkolenie Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG). Z pasją łączę Fizjoterapię i Położnictwo pracując w Szpitalu Świętej Zofii oraz prowadząc zajęcia w szkole rodzenia i ćwiczenia gimnastyczne dla kobiet w ciąży oraz towarzysząc pacjentkom w przygotowaniu do porodu jak i powrotu do formy po porodzie. W gabinecie FemiPhysio x stawy do naprawy zapraszam na wizyty nie tylko Panie w ciąży, ale również te które miewają bóle w obrębie miednicy, problemy ginekologiczne oraz dyskunkcje układu moczowego.

Aleksandra Jabłońska

Cześć, jestem Ola!

Techniki masażu Holistic Kobido, uczyłam się pod okiem Ricardo Florez z Peru, nauczyciela certyfikowanego przez I.M.A (International Massage Association). W gabinecie FemiPhysio x Stawy do naprawy zajmuje się masażem Kobido. Jako była tancerka mówię, że masaż jest dla mnie tańcem. Tańcem ukojenia, w którym za każdym razem oddaje cząstkę siebie, aby przywrócić spokój w ciele i zabrać Cię w najpiękniejsze zakamarki Twojej duszy. Mój masaż ma dopracowany repertuar muzyczny i estetyczny, ale tak jak na scenie, pozwalam sobie na inwencję twórczą oraz kreatywność.

Wiktoria Krzosek

Cześć, jestem Wiktoria!

Moją misją w codziennej pracy z ciałem jest zniwelowanie bólu, uwolnienie napięć i podniesienie komfortu życia codziennego. Najważniejsze w pracy z pacjentem jest poczucie synchronizacji jak i integralności z jego własnym ciałem. Kluczowa jest komunikacja z pacjentem podczas terapii. Najbardziej satysfakcjonują mnie efekty, które odczuwają pacjenci - ich zadowolenie jest moim motorem napędowym! W swoich autorskich masażach łączę wiele technik nabytych na studiach, w studium medycznym, kursach a przede wszystkim poprzez doświadczenie, dzięki czemu dostosuje je do Twoich potrzeb!